Váš košík je prázdný...
Hybridní silikagel – kde se příroda setkává s inovací Hybridní silikagel spojuje robustnost anorganického silikagelu s všestranností organické chemie a vytváří tak materiál navržený pro vynikající výkon.
Hybridní silikagel spojuje robustnost anorganického silikagelu s všestranností organické chemie a vytváří tak materiál navržený pro vynikající výkon. Díky zvýšené odolnosti a vylepšené povrchové funkčnosti umožňuje hybridní silikagel chytřejší a trvanlivější řešení v pokročilých průmyslových a technologických aplikacích. Vysoká hustota end-cappingu spolu s plně hybridními částicemi syntetizovanými od základu poskytují vynikající vysokou alkalickou odolnost ve srovnání s částečně hybridními fázemi.
| Značka: | Astra C18-Hybrid |
| Kategorie: | Laboratorní přístroje a příslušenství / Chromatografie / HPLC kolony |
| ID | 4.6mm |
| Délka LC kolony | 250mm |
| Velikost částic | 5µm |
| Velikost pórů | 100A |
| Fáze LC | C18-Hybrid |
| Typ částice | Plně porézní |
| Technika LC | HPLC/UHPLC |