0 Porovnat
Přidejte si do porovnání produkty pomocí ikonky vah a zde si poté můžete porovnat jejich parametry.
Uživatel
0 Košík
Váš košík je prázdný...

Kariéra

06. 02. 2024

International sales manager

This job position is described at the English part of the website.

Regionální obchodně-technický zástupce (Praha)

Chcete pracovat v moderní a dynamické firmě? Chcete mít přístup k nejnovějším technologiím v oblasti analýzy a přípravy vzorků? Máte rádi nové výzvy a komunikaci s lidmi?

Pak je tu nabídka pro vás. Hledáme obchodně-technického zástupce se zaměřením na prodej laboratorního vybavení, chromatografického a elektrochemického příslušenství.

Náplň práce:
  • péče o stávající zákazníky
  • prodej a zavádění nových produktů z rostoucího portfolia firmy
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • pečlivé udržování firemní databáze
  • regiony působení – Praha, Středočeský kraj na sever od Prahy, Ústecký kraj, Liberecký kraj
  • odpovědnost za portfolio – spotřební materiál pro chromatografii, elektrochemie a laboratorní příslušenství (vybavení)
Požadujeme:
  • VŠ vzdělání 2. stupně chemického nebo přírodovědného směru
  • velmi dobrou znalost angličtiny
  • dynamickou a samostatnou osobnost se smyslem pro odpovědnost za výsledek
  • ovládání PC (MS Office, internet)
  • řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat
  • pozitivní myšlení a motivaci k úspěchu
Nabízíme:
  • kreativní práci u obchodní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
  • příjemnou atmosféru v „otevřeném“ kolektivu
  • výborné platové podmínky (fixní základ + bonusový systém)
  • příspěvek na životní pojištění / důchodové spoření (po třech letech od nástupu)
  • notebook, mobilní telefon a služební automobil i pro soukromé účely

Pokud máte zájem připojit se do našeho kolektivu, zašlete nám svůj životopis v češtině a angličtině na:

personal@chromservis.eu

15. 12. 2023

Servisní technik detekčních a analyzačních systémů

Chcete pracovat v moderní a dynamické firmě? Chcete mít přístup k nejnovějším technologiím v oblasti laboratorní techniky? Máte rádi nové výzvy?

Pak je tu nabídka pro vás. Hledáme technika pro zajímavou práci v oblasti detekce plynů. Setkáte se zde různými typy přístrojů a pestrou paletou zákazníků (mnoho průmyslových odvětví).

POZICE: Servisní technik detekčních a analyzačních systémů

OFFICE: Praha, Ostrava (práce na zakázkách v rámci celé republiky)

NÁPLŇ PRÁCE:

  • instalace a opravy detekčních a analyzačních systémů (ústředny, stacionární detektory plynů, analyzátory plynů)
  • pravidelná údržba a kalibrace stacionárních detektorů plynů a analyzátorů, vystavování protokolů o provedené kalibraci
  • údržba a kalibrace přenosných detektor plynů, vystavování protokolů o provedené kalibraci
  • opravy a testování přístrojové techniky

POŽADAVKY:

  • vzdělání v oboru elektro, SŠ / VŠ
  • platný certifikát dle NV 194/2022 Sb., minimálně §5 - osoba znalá (Elektrotechnik, Vedoucí elektrotechnik, Revizní technik), nebo ještě platný certifikát §5 - pracovník znalý dle vyhlášky 50/1978 Sb.
  • základní znalost angličtiny (čtení uživatelských a servisních manuálů)
  • schopnost číst elektrotechnických schématech, manuální zručnost
  • dobrý zdravotní stav

NABÍZÍME

  • zajímavou a kreativní práci v detekčním a servisním týmu
  • platový i profesní růst
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění (po 3 letech)
  • notebook a mobilní telefon
  • vzdělávací kurzy, školení
  • auto i pro soukromé účely
  • příspěvek na stravování