Váš košík je prázdny...
Osobný jednokanálový detektor plynov UnoIQ je moderný osobný jednokanálový detektor plynov navrhnutý pre bezpečnú prevádzku aj v náročných priemyselných podmienkach. Vyznačuje sa robustným vyhotovením, kompaktnými rozmermi a dlhou výdržou batérie.
UnoIQ je moderný osobný jednokanálový detektor plynov navrhnutý pre bezpečnú prevádzku aj v náročných priemyselných podmienkach. Vyznačuje sa robustným vyhotovením, kompaktnými rozmermi a dlhou výdržou batérie. Vďaka modulárnej senzorovej technológii a jednoduchému ovládaniu jedným tlačidlom uľahčuje každodenné používanie, správu prístrojov a dodržiavanie bezpečnostných predpisov.
| Hmotnosť | 135 g (môže sa líšiť podľa typu senzora) |
| Rozmery | 96 × 55 × 32 mm |
| Displej | Podsvietený segmentový displej |
| Zvukový alarm | 95 dB z 10 cm |
| Svetelný alarm | Vysokointenzitný |
| Vibračný alarm | Interný |
| Ukladanie dát | Až 500 udalostí |
| Batéria | Nabíjacia, čas nabíjania < 3 hodiny |
| Prevádzková doba | Až 10 dní (toxické plyny a O₂) |
| Krytie | IP66 a IP68 |
| Prevádzková teplota | –20 °C až +55 °C |
| Vlhkosť | 0 až 95 % RH |
| Robustnosť | Pádový test z výšky 6 m |
| Schválenie | ATEX Ex II 1G Ex ia IIC T4 Ga |
| Značka: | |
| Kategórie: | Meranie a regulácia / Meranie plynov / Prenosné detektory |
| Typ detektora | Jednokanálový |
| Vzorkovanie | Difúzní |
| Detekovaný plyn | NH3 |
| Certifikácia | ATEX |
| IP | 68 |
| Napájanie detektora | Akumulátory |
| Ukladanie dát | Paměť pro ukládání událostí |
