0 Porovnať
Pridajte si do porovnania produkty pomocou ikonky váh a tu si potom môžete porovnať ich parametre.
Užívateľ
0 Košík
Váš košík je prázdny...

Kariéra

06. 02. 2024

International sales manager

O práci

Chromatografia je súčasťou života každého človeka, hoci si to neuvedomujeme. Používa sa na monitorovanie pitnej vody, kontrolu kvality potravín, zdravotný monitoring, výrobu farmaceutických liečiv atď. Chromservis s viac ako 30-ročnými skúsenosťami je český výrobca chromatografických kolón a iného spotrebného materiálu. Chcete nám pomôcť s rozvojom nášho predaja po celom svete? Mali by ste záujem dodávať riešenia koncovým používateľom a budovať distribučnú sieť so spoľahlivými partnermi?

Čo je predmetom pracovnej pozície?

  • Práca na plný úväzok
  • Správa určeného územia
  • Rozvíjanie vzťahov s novými a existujúcimi distribútormi
  • Predaj produktov chromatografie cez stretnutia, komunikácia cez online stretnutia, emaily, telefón
  • Produktové školenia distribútorov, aplikačná a technická podpora, servis distribútorov na pravidelnej a nepretržitej báze
  • Analýza trhu, vývoj predajných stratégií a obchodných plánov na splnenie územných plánov predaja
  • Týždenný reporting do CRM

Naše základné požiadavky na rolu

  • Magisterský titul z chémie, biológie alebo podobnej kvalifikácie
  • Pokročilá znalosť angličtiny (český jazyk výhodou)
  • Silné komunikačné schopnosti, organizačné a organizačné schopnosti
  • Kreatívne a analytické myslenie
  • Platný vodičský preukaz
  • Flexibilita
Ďalšie požiadavky, ktoré sú výhodou
  • Pokročilá znalosť chromatografie (LC, LC-MS, GC, GC-MS, SPE)
  • Skúsenosti s predajom
  • Znalosť trhu

Možnosť diaľkovej/hybridnej práce, podrobné informácie budú poskytnuté počas pohovoru.

Kontaktujte nás na personal@chromservis.eu .

Technical sales manager (Praha)

Táto práca je oznámená len na českej stránke.

15. 12. 2023

Servisný technik detekčných a analyzačných systémov

Chcete pracovať v modernej a dynamickej firme? Chcete mať prístup k najnovším technológiám v oblasti laboratórnej techniky? Máte radi nové výzvy?

Potom je tu ponuka pre vás. Hľadáme technika na zaujímavú prácu v oblasti detekcie plynov. Stretnete sa tu rôznymi typmi prístrojov a pestrou paletou zákazníkov (veľa priemyselných odvetví).

POZÍCIA: Servisný technik detekčných a analyzačných systémov

OFFICE: Praha, Ostrava (práca na zákazkách v rámci celej republiky)

NÁPLŇ PRÁCE:

  • inštalácia a opravy detekčných a analyzačných systémov (ústredne, stacionárne detektory plynov, analyzátory plynov)
  • pravidelná údržba a kalibrácia stacionárnych detektorov plynov a analyzátorov, vystavovanie protokolov o vykonanej kalibrácii
  • údržba a kalibrácia prenosných detektor plynov, vystavovanie protokolov o vykonanej kalibrácii
  • opravy a testovanie prístrojovej techniky

POŽIADAVKY:

  • vzdelanie v odbore elektro, SŠ / VŠ
  • platný certifikát podľa NV 194/2022 Zb., minimálne §5 - osoba znalá (Elektrotechnik, Vedúci elektrotechnik, Revízny technik), alebo ešte platný certifikát §5 - pracovník znalý podľa vyhlášky 50/1978 Zb.
  • základná znalosť angličtiny (čítanie užívateľských a servisných manuálov)
  • schopnosť čítať elektrotechnických schémach, manuálna zručnosť
  • dobrý zdravotný stav

PONÚKAME

  • zaujímavú a kreatívnu prácu v detekčnom a servisnom tíme
  • platový aj profesný rast
  • príspevok na penzijné/životné pripoistenie (po 3 rokoch)
  • notebook a mobilný telefón
  • vzdelávacie kurzy, školenia
  • auto aj na súkromné účely
  • príspevok na stravovanie

Pokiaľ máte záujem pripojiť sa do nášho kolektívu, zašlite nám svoj životopis v slovenčine a angličtine na:
personal@chromservis.eu