Váš košík je prázdny...
Hybridný silikagel – kde sa príroda stretáva s inováciou Hybridný silikagel spája robustnosť anorganického silikagélu s všestrannosťou organickej chémie a vytvára tak materiál navrhnutý pre vynikajúci výkon.
Hybridný silikagel spája robustnosť anorganického silikagélu s všestrannosťou organickej chémie a vytvára tak materiál navrhnutý pre vynikajúci výkon. Vďaka zvýšenej odolnosti a vylepšenej povrchovej funkčnosti umožňuje hybridný silikagel múdrejšie a trvanlivejšie riešenie v pokročilých priemyselných a technologických aplikáciách. Vysoká hustota end-cappingu spolu s plne hybridnými časticami syntetizovanými od základu poskytujú vynikajúcu vysokú alkalickú odolnosť v porovnaní s čiastočne hybridnými fázami.
| Značka: | Astra C18-Hybrid |
| Kategórie: | Laboratórne prístroje a príslušenstvo / Chromatografia / HPLC kolóny |
| ID | 4.6mm |
| Dĺžka LC kolóny | 250mm |
| Veľkosť častíc | 5µm |
| Veľkosť pórov | 100A |
| Fáza LC | C18-Hybrid |
| Typ častice | Plne porézne |
| Technika LC | HPLC/UHPLC |