Váš košík je prázdny...
| Značka: | Astra C18-HE |
| Kategórie: | Laboratórne prístroje a príslušenstvo / Chromatografia / HPLC kolóny |
| ID | 2.1mm |
| Dĺžka LC kolóny | 20mm |
| Veľkosť častíc | 5µm |
| Veľkosť pórov | 100A |
| Fáza LC | C18-HE |
| Značka | Astra C18-HE |
| Typ častice | Plne porézne |
| Technika LC | HPLC/UHPLC |