Váš košík je prázdny...
| Značka: | Arion Si |
| Kategórie: | Laboratórne prístroje a príslušenstvo / Chromatografia / HPLC kolóny |
| ID | 4mm |
| Dĺžka LC kolóny | 250mm |
| Veľkosť častíc | 3µm |
| Veľkosť pórov | 100A |
| Fáza LC | Silica |
| Značka | Arion Si |
| Typ častice | Plne porézne |
| Technika LC | HPLC |