Váš košík je prázdny...
| Značka: | Arion Plus C18 |
| Kategórie: | Laboratórne prístroje a príslušenstvo / Chromatografia / HPLC kolóny |
| ID | 4mm |
| Dĺžka LC kolóny | 50mm |
| Veľkosť častíc | 5µm |
| Veľkosť pórov | 100A |
| Fáza LC | C18 |
| Značka | Arion Plus |
| Typ častice | Plne porézne |
| Technika LC | HPLC |