Twój koszyk jest pusty...
Marka ASTRA® rozszerza nową linię kolumn HPLC ARION®.
Marka ASTRA® rozszerza nową linię kolumn HPLC ARION®. Co nowego wnosi ta kolumna dla Ciebie?
Aplikacje dotyczące kolumn HPLC ASTRA® są dostępne na „LIŚCIE APLIKACJI”: https://www.chromservis.eu/…cation-lists
| Marka: | Astra Si |
| Kategoria: | Instrumenty laboratoryjne i akcesoria / Chromatografia / Kolumna HPLC |
| Zaślepka | – |
| USP | Kod L3 |
| Średnia średnica cząstek | 4,6±1,2 μm |
| Powierzchnia | 330 m2/g |
| Obciążenie węglem | – |
| Bliskość do kształtu okręgu | 0.96±0.04 |
| Stabilność temperatury | 100 °C |
| stabilność pH | 2,0 do 7 (w zależności od użytego buforu) |
Uwaga: Stabilność temperaturowa zależy od zastosowanej fazy ruchomej i wiązania krzemionki
| ID | 4.6mm |
| Wielkość cząstek | 5µm |
| Rozmiar porów | 100A |
| Faza LC | Silica |
| Marka | Astra Si |
| Particle Type | Fully Porous |
| LC Technique | HPLC |