Twój koszyk jest pusty...
| Marka: | Astra C18-HE |
| Kategoria: | Instrumenty laboratoryjne i akcesoria / Chromatografia / Kolumna HPLC |
| ID | 2.1mm |
| Długość kolumny LC | 20mm |
| Wielkość cząstek | 5µm |
| Rozmiar porów | 100A |
| Faza LC | C18-HE |
| Marka | Astra C18-HE |
| Particle Type | Fully Porous |
| LC Technique | HPLC/UHPLC |