Twój koszyk jest pusty...
| Marka: | Astra Pesticides |
| Kategoria: | Instrumenty laboratoryjne i akcesoria / Chromatografia / Kolumna HPLC |
| ID | 2.1mm |
| Długość kolumny LC | 50mm |
| Wielkość cząstek | 3µm |
| Rozmiar porów | 100A |
| Particle Type | Fully Porous |
| LC Technique | HPLC/UHPLC |