Osobisty detektor jednego gazu UnoIQ to kompaktowy i wytrzymały osobisty detektor jednego gazu, zaprojektowany z myślą o niezawodnej pracy w wymagających środowiskach przemysłowych. Łączy w sobie długi czas pracy na baterii, modułową technologię czujników oraz prostą obsługę za pomocą jednego przycisku.
UnoIQ to kompaktowy i wytrzymały osobisty detektor jednego gazu, zaprojektowany z myślą o niezawodnej pracy w wymagających środowiskach przemysłowych. Łączy w sobie długi czas pracy na baterii, modułową technologię czujników oraz prostą obsługę za pomocą jednego przycisku. Dzięki wyraźnej sygnalizacji alarmowej i opcjonalnej łączności bezprzewodowej UnoIQ upraszcza codzienne użytkowanie, zarządzanie urządzeniami i zapewnienie zgodności z przepisami bezpieczeństwa, zachowując jednocześnie lekkość i ergonomiczną konstrukcję.
| Waga | 135 g (może się różnić w zależności od typu czujnika) |
| Wymiary | 96 × 55 × 32 mm |
| Wyświetlacz | Podświetlany wyświetlacz segmentowy |
| Sygnały dźwiękowe | 95 dB w odległości 10 cm |
| Sygnały wizualne | Diody LED o wysokiej intensywności |
| Alarm wibracyjny | Wewnętrzny |
| Rejestracja danych | Do 500 zdarzeń |
| Akumulator | Akumulator, czas ładowania < 3 godziny |
| Czas pracy | Do 10 dni (gazów toksycznych i tlenu) |
| Stopień ochrony | IP66 i IP68 |
| Temperatura pracy | Od –20°C do +55°C |
| Wilgotność | 0–95% wilgotności względnej |
| Wytrzymałość | Test upadku z wysokości 6 m |
| Certyfikaty | ATEX Ex II 1G Ex ia IIC T4 Ga |
| Marka: | |
| Kategoria: | Pomiary i regulacja / Pomiar gazu / Przenośne wykrywacze |
| Typ detektora | Jednokanálový |
| Próbowanie | Difúzní |
| Wykryto gaz | NH3 |
| Orzecznictwo | ATEX |
| IP | 68 |
| Zasilanie detektora | Akumulátory |
| Przechowywanie danych | Paměť pro ukládání událostí |
