Twój koszyk jest pusty...
Opis produktu Kolumny ASTRA® HPLC zostały opracowane w Republice Czeskiej, aby zaoferować alternatywę dla szerokiej gamy ogólnych kolumn HPLC.
Kolumny ASTRA® HPLC zostały opracowane w Republice Czeskiej, aby zaoferować alternatywę dla szerokiej gamy ogólnych kolumn HPLC. ASTRA® wprowadza zupełnie nową i unikalną fazę stacjonarną z polarną grupą osadzoną, aby zapewnić uzupełniającą selektywność
| Marka: | Astra Phenyl-Hexyl HE |
| Kategoria: | Instrumenty laboratoryjne i akcesoria / Chromatografia / Kolumna HPLC |
| ID | 4.6mm |
| Długość kolumny LC | 150mm |
| Wielkość cząstek | 5µm |
| Rozmiar porów | 100A |
| Faza LC | Phenyl-Hexyl |
| Marka | Astra Phenyl-Hexyl-HE |
| Particle Type | Fully Porous |
| LC Technique | HPLC |