Twój koszyk jest pusty...
| Marka: | Arion C8 |
| Kategoria: | Instrumenty laboratoryjne i akcesoria / Chromatografia / Kolumna HPLC |
| ID | 4mm |
| Długość kolumny LC | 300mm |
| Wielkość cząstek | 5µm |
| Rozmiar porów | 120A |
| Faza LC | C8 |
| Marka | Arion C8 |
| Particle Type | Fully Porous |
| LC Technique | HPLC |