Twój koszyk jest pusty...
| Marka: | Arion C8-BIO 200 |
| Kategoria: | Instrumenty laboratoryjne i akcesoria / Chromatografia / Kolumna HPLC |
| ID | 4.6mm |
| Długość kolumny LC | 150mm |
| Wielkość cząstek | 3µm |
| Rozmiar porów | 200A |
| Particle Type | Fully Porous |
| LC Technique | HPLC |